kaloszy, peleryn i mgły

Nie pisałam dawno mimo, że dostałam już setke meili z przypomnieniem, że nie pisałam już od miesiąca … chyba od pół roku. Straciłam ostatnio wene na pisanie i to może dlatego. A może też dlatego, że bardzo dużo się działo.

Ostatni post jest w lipca, więc w między czasie pojechaliśmy na kraków live festiwal … było bardzo fajnie -mimo deszczu itd to bardzo podobała mi się cała impreza. Poznałam jakiegoś kuzyna H. co w zasadzie przyniosło mi małe profity w późniejszym czasie. Potem był sobie wrzesień – pojechałam na moje pierwsze zagraniczne wakacje – było fantastycznie, cały tydzień leżenia na plaży i małego zwiedzania, mnie się mega podobało i jeszcze trochę kasy zostało, będzie na jakiś inny wyjazd – planuje taki w marcu lub kwietniu, myślę, ze może być fajnie.

potem juz w zasadzie niewiele się działo, może po za tym, ze zostałam kierownikiem sklepu … niecałe 4 lata … w pół roku po zostaniu zastępcą kierownika. Niesamowite. … Ale widocznie zasłużyłam na to … zobaczymy jak mi pójdzie. Stalo się tak tylko dlatego, że Kejti zostanie mamą nie będzie jej dwa lata ale co potem ? co po tych dwóch latach… w zasadzie juz teraz się zastanawiam czy ja się do tego nadaje, do tego co robie … ciężko będzie mi wprowadzać pewne zmiany w trybie pracy ludzi, ale myślę, że może dam jakoś radę – chciałabym.

Zbliżają się święta, znów szał na prezenty – my już prawie wszystko kupiliśmy dla rodziny, prezent dla H. powoli zmierza do mnie. Myślę, że już niedużo zostało. Ale jest biało i powoli czuć święta. Ciesze się bardzo, bo jakoś od jakiegoś czasu zaczęłam lubić święta. mam nadzieję, że moje prezenty spodobają się H. i że ja nie dostanę czegoś dziwnego, jak torebka z lisem, którą pokazała mi Agnieszka – fatalna, niestety…. jakbym miała 12 lat albo ubierała się jakoś … dziwnie. to że lubie lisy to nie znaczy, że muszę mieć wszystko z lisami….. a teraz powiedziałam, że lubie koty, więc wszystko będzie z kotami – masaaaakra. zobaczymy. może harakd podzielił się listom prezentów z innymi byłoby miło, hehe.

Czas iść spać – dobranoc świecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>